top of page

Послуги _

 

Нами зібрані професіонали та експерти, які здатні впоратися з роботою будь-якого рівня складності. Інженери постійно підвищує свою кваліфікацію, регулярно проходячи навчання, безпосередньо переймаючи досвід і навички в інженерів і менеджерів виробників.

 

Наш центр має прямий доступ до оригінальних запчастин та фірмового програмного забезпечення, комплектуючих та технічної документації для будь-яких планшетів та смартофонів, що продаються платформою AliExpress: Meizu, Doogee, Homtom, LeTV, Oukitel, Leagoo, ZTE, Huawei, THL, Bluboo, UNI, Blackview , Onda, Teclast, Vkworld, Ulefone, Chuwi, Cube, Xiaomi та інші. У нас працюють інженери з найвищим досвідом. Наявність технічної документації та прямого доступу до комплектуючих дозволяє нам виконувати роботи якісно та в найкоротші терміни.

Сервісне обслуговування _
 

Ми гарантуємо для власників смартфонів і планшетів захист від непередбачених ситуацій, а також здійснення певних заходів відповідно до регламенту виробника щодо збереження пристрою в робочому стані. Наявність технічної документації та прямого доступу до комплектуючих дозволяє нам виконувати роботи якісно та в найкоротші терміни.

Гарантійний ремонт _
 

Спеціально для українських покупців смартфонів та планшетів на AliExpress ми розробили наші послуги гарантійного сервісу, які доступні вже зараз при онлайн замовленні обладнання на платформі AliExpress. Ви можете придбати пристрої з Гарантією, забезпеченою на всій території України.

Ремонт бідь-якої складності _
 

Ми здійснюємо ремонт у короткий термін, який визначається реальною продуктивністю наших інженерів, та наявністю необхідних запасних частин. Досвід та акредитація платформи AliExpress дозволяють нам проводити ремонти будь-якої складності техніки будь-яких брендів та моделей, яку ви можете придбати на AliExpress

Обслуговування та встановлення ПЗ _
 

Ми виробляємо установку та обслуговування програмного забезпечення планшетів та смартфонів придбаних на платформі AliExpress. Спільно з виробниками побудовано  систему установки та обслуговування додатків та фірмового системного ПЗ, що дозволяє ефективно вирішити всі проблеми  системою

Тренінги _
 

Програми підготовки фахівців фокусуються на певних предметах: механіці, електроніці, типових збоях та несправностях, системному ПЗ. Охоплено всі ланки технологічного ланцюжка відповідно до вимог виробників, включаючи діагностику, підготовку, ремонт усіх форматів, роботу з фірмовим ПЗ.

Технічна підтримка _
 

Ми зробимо все можливе, що допомогти користувачам і покупцям платформи AliExpress вирішувати конкретні проблеми з продуктом та його використанням, а також надамо необхідні консультації

bottom of page